Korupcijos prevencija

Praneškite apie galimą korupciją​

Viešosios įstaigos Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centro administracija yra suinteresuota, kad įstaigoje nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimo, tarpininko kyšininkavimo, papirkimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo, ir kitų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą), todėl asmenis, susidūrusius su galimai korupcinio pobūdžio veika, kviečia netylėti, o apie tai pranešti.

Akmenės miesto greitosios pagalbos stoties administracija atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

Apie galimą korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas ar kitas tapataus pobūdžio teisės pažeidimus galite raštu informuoti Akmenės miesto greitosios medicinos pagalbos centro direktorių. Ant voko ar rašto būtina nurodyti asmeniškai direktoriui, viešoji įstaiga  Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centras, Žemaitijos g. 6, LT-85138 Naujoji Akmenė.

Įstaigos pasitikėjimo telefonas: +370 675 72903

Už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą įstaigoje atsakinga vyr. slaugos administratorė Rima SENIŪNIENĖ – Žemaitijos g. 6,  LT – 85183 Naujoji Akmenė telefonas: +370  620 75153 – el. p. – administratore@agmpc.lt

Taip pat apie galimus korupcijos atvejus Akmenės rajono GMPC galite pranešti Sveikatos apsaugos ministerijai:

 STT apie korupciją galima pranešti:

  • visą parą veikiančiu „ karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 33;
  • el. p.: pranesk@stt.lt;

ADMINISTRACIJA

Įstaigoje korupcijos ir korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymių turinčių atvejų nenustatyta.

Neduok kyšio. Pranešk STT!

Įstaigos vadovo kreipimasis į pacientus!

STT apie korupciją galima pranešti:

PIRKIMŲ VERTINIMO RODIKLIAI IR REIKŠMĖS 
Pateikite savo atsiliepimą, komentarus apie įstaigos veiklos trūkumus arba apie galimas korupcinio pobūdžio veiklas
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support